Innowacyjny producent paneli słonecznych

Panele fotowoltaiczne służą do produkcji energii elektrycznej. Wykorzystują promieniowanie słoneczne, które jest odnawialnym źródłem energii. Potrafią wyprodukować bardzo dużą ilość energii elektrycznej.

Zalety paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną, która może być wykorzystana na różne sposoby. Panele można zainstalować na dachu lub innym miejscu, może to być działka. Fotowoltaika wykorzystywana jest przez duże firmy jak i małe gospodarstwa domowe. Produkowany nadmiar energii można magazynować lub odsprzedać do krajowej sieci elektroenergetycznej. Panele fotowoltaiczne są bardzo opłacalne. Koszt instalacji dla czteroosobowej rodziny to 15-25 tys. zł. Inwestycja zwraca się po około 8 latach. Firma Ja Solar  produkuje panele fotowoltaiczne jako jeden z najpopularniejszych producentów światowych. Jej główna siedziba znajduje się w Chinach, od 2010 roku ich innowacyjne produkty dostępne są w 135 krajach świata.

Światowa jakość

Firma Ja Solar produkuje moduły fotowoltaiczne mono- i polikrystaliczne, oraz panele cięte i z podwójnego szkła. Cechuje się prestiżem i wysoką jakością. Zawdzięcza to dzięki wykorzystywanej technologii. Produkowane panele fotowoltaiczne są odporne na zacienienie i zabrudzenie. Technologia half-cut zwiększa żywotność i efektywność, poprzez wykorzystanie paneli połówkowych. Perc to rozwiązanie pozwalające na absorpcję promieni słonecznych o różnych długościach fal, zwiększając wydajność instalacji. Panele posiadają wysoką moc wyjściową, są odporne na obciążenia mechaniczne. Ja Solar posiada w ofercie panele o ciemnym wykończeniu, które nie naruszają estetyki budynku. Producent wykorzystuje technologię bifacial, która pochłania odbijane światło  np. z wody i betonu, zwiększając uzyskaną energię.