Jak optymalnie powiększyć oczy?

Wiele osób szuka sposobów na powiększenie oczu; to dlatego, że ich oczy są małe lub chcą, aby ich oczy wyglądały na większe. Tak naprawdę istnieje kilka prostych sztuczek, dzięki którym można osiągnąć swój cel. Tutaj znajdziesz 6 skutecznych metod, aby powiększyć swoje oczy.

  1. Użyj białej kredki do oczu lub eyelinera i narysuj wzdłuż górnej linii rzęs przed nałożeniem tuszu. To może sprawić, że rzęsy będą grubsze, dzięki czemu oczy wydadzą się większe.
  2. Zastosuj puder na swojej dolnej linii wodnej. To rozjaśni twoje oczy i sprawi, że będą wydawać się jaśniejsze, jak również większe.
  3. Użyj kremu pod oczy, który zawiera kolagen i witaminę E wokół obszaru oczu, aby utrzymać go w zdrowiu i nawilżeniu; zapobiegnie to powstawaniu drobnych linii, które mogą sprawić, że oczy wydadzą się mniejsze w rozmiarze.
  4. Zakręć lub przypnij włosy do tyłu, abyś mogła zobaczyć więcej swojej twarzy patrząc na siebie w lustrze podczas nakładania makijażu.
  5. Zastosuj korektor pod brwiami, aby odwrócić uwagę od ich grubości, a tym samym sprawić, że ogólny wygląd Twoich oczu wyda się większy. Zastosuj również korektor pod oczami, aby ukryć wszelkie ciemne kręgi lub niedoskonałości również tam!
  6. Spróbuj spać z jedwabną poszewką na poduszce zamiast tej wykonanej z poliestru.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://stylishbasket.pl/ .