Jakie wybrać lustro na korytarz?

Zakupy lustra do przedpokoju? Oto kilka rzeczy do rozważenia:

Dopasuj do wielkości swojej przestrzeni

Jeśli masz szczególnie długi korytarz, chcesz się upewnić, że wybierzesz lustro, które jest wystarczająco duże, aby pokazać całą jego długość. Małe, okrągłe lustro po prostu tego nie zrobi, ale duże i prostokątne pomoże rozszerzyć przestrzeń w domu. Jeśli masz krótszy korytarz, to możesz uciec się do mniejszych – lub nawet uzyskać kreatywność i zainstalować jedno z tych dekoracyjnych luster z wyszukaną ramą.

Zastanów się nad ramą

Ramowe lustra są zwykle bardziej atrakcyjne niż ich nieobramowane odpowiedniki, ale są inne rzeczy do przemyślenia przy wyborze rodzaju ramy. Na przykład, jeśli prywatność jest dla ciebie ważna, to ma sens, że chciałbyś uniknąć umieszczania pełnometrażowego lustra w głównych korytarzach, gdzie każdy może zobaczyć siebie od stóp do głów, gdy wchodzi do domu. Jeżeli ty chcesz coś subtelnego i eleganckiego, wybierz z wiszących ściennych luster, które są obramowane tylko na krawędziach (także znane jako pół-rama). Możesz również rozważyć zakup lustra z ciekawym wzorem, np. w kształcie łuku lub koła.

Nie zapomnij o oświetleniu

Jeśli nie masz jeszcze oświetlenia, pomyśl najpierw, jaką lampę chcesz zamontować oraz jakie i w którą stronę będzie dawać swoje światło. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/ .