Triki makijażowe, które każdy musi znać!

Jasne, miło jest móc wejść do drogerii i znaleźć produkty do makijażu w swoim odcieniu (lub przynajmniej zbliżonym do swojego odcienia). Ale to nie znaczy, że powinnaś przestać eksperymentować. Podczas gdy niektóre wskazówki dotyczące makijażu są bardziej zaawansowane niż inne (i jeśli nie jesteś jeszcze gotowa, aby zanurzyć pędzel w garnku z cieniem do powiek, to jest to całkowicie w porządku), istnieje wiele łatwych technik, które możesz zacząć stosować w domu już dziś.

Oto 3 łatwe triki makijażowe dla każdego poziomu zaawansowania, które sprawią, że Twój wygląd zmieni się z nudnego w olśniewający:

– Maskara nie jest przeznaczona tylko do górnych rzęs. Rozsmaruj odrobinę na dolnych rzęsach, aby wydawały się grubsze.

– Podkład pod cienie do powiek to konieczność, ale nie nakładaj go na całą powiekę – jeśli cień do powiek znajdzie się zbyt blisko linii rzęs, będzie się wydawać, że w ogóle go nie używasz. Zamiast tego, nakładaj podkład tylko wzdłuż linii rzęs. Możesz też nałożyć tylko odrobinę, a następnie nałożyć na nią pudrowy cień do powiek.

– Najpierw nałóż konturówkę do ust, a następnie szminkę; dzięki temu będziesz mieć pewność, że szminka pozostanie tam, gdzie chcesz i nie będzie krwawić na skórę.

Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://detaille.pl/ .